Sieć NEO.pl Zarejestruj się Twoja poczta

WSPÓŁPRACA Z NEO.PL

Program Partnerski neo.PARTNER

Przygotowaliśmy również specjalny Program Partnerski neo.PARTNER dla tych wszystkich, którzy nie mogą skorzystać z oferty dealerskiej, a mimo to chcą z nami współpracować!

Zasada jest banalnie prosta - deklarujesz uczestnictwo w programie neo.PARTNER, a następnie zamieszczasz nasz banner reklamowy na swoich stronach. My zaś wypłacimy Ci wysokie prowizje od każdej sfinalizowanej transakcji, którą wykona każdy klient, trafiający do NEO za pośrednictwem bannera na Twojej stronie. Co więcej, wypłacamy Ci prowizje za wszystkie operacje, które ów klient przeprowadzi z nami przez cały okres współpracy z NEO. Raz pozyskany przez Ciebie klient to automatycznie Twoje ciągłe przychody! Jeśli nie masz jeszcze swojej strony, możesz pozyskiwać klientów inaczej. Po rejestracji otrzymasz swój numer neo.PARTNER. Wystarczy, że Twój klient poda ten numer przy rejestracji (wpisując go w stosownym polu), aby naliczona została Twoja prowizja! Uczestnictwo w programie neo.PARTNER jest bezpłatne, zatem nie ponosisz żadnych kosztów ze swojej strony!

Interesuje Cię przystąpienie do programu neo.PARTNER? Jest to banalnie proste.

  • Załóż swoje konto Partnera sieci NEO (uruchomienie i użytkowanie tego konta jest operacją całkowicie bezpłatną) wypełniając prosty formularz rejestracyjny.
  • Zaloguj się do swojego Panelu Administracyjnego podając swój login i hasło Partnera uaktywniając konto neo.PARTNER
  • Od tej pory jesteś już aktywnym członkiem Programu Partnerskiego neo.PARTNER
  • Wstaw na swoje strony podany przez system kod HTML albo podaj swoim klientom Twój numer neo.PARTNER i zarabiaj z NEO.pl

Zapraszamy!

MENU

 

Chat Software